Szukaj w serwisie
posiadamy 156 firm w naszym serwisie
Dodaj nowego
posiadamy 100548 opinii
Szczegółowo
o pracodawcy

Agencja interaktywna Technetium

Województwo: podkarpackie
Adres siedziby: Rzeszów Goździkowa 14A, 35-604

E-mail: biuro@technetium.pl
Strona internetowa pracodawcy: https://www.technetium.com.pl/
telefon: 660722441

Pracodawcę szukano: 692, ostatnio dnia: 30/11/2023
Oceniono na
5/5
na podstawie 1 głosów

Technetium oferuje profesjonalne kampanie reklamowe w ramach marketingu szeptanego. Jeśli szukasz najbardziej naturalnej formy promocji w sieci, to warto wybrać właśnie tą usługę. Marketing szeptany polega między innymi na dodawaniu wypowiedzi na forach internetowych i w grupach dyskusyjnych, pisaniu artykułów skupionych na promowaniu marki czy też tworzeniu przekazów z zakresu marketingu wirusowego. Pomagają w tym media społecznościowe, w których treści bardzo szybko są rozpowszechniane. Marketing szeptany promuje więc produkty i usługi, jak i wpływa na pozytywny wizerunek firmy w sieci. To jednej z najlepszych sposobów na poprawę wizerunku oraz neutralizowania negatywnych komentarzy.

Agencja SEO/SEM Technetium posiada ogromne - zdobywane przez długie lata działalności doświadczenie w profesjonalnym tworzeniu stron internetowych, sklepów online oraz różnorodnych aplikacji webowych. Agencja Interaktywna Rzeszów TECHNETIUM współpracuje z firmami wszelkiego formatu, działających w rozmaitych branżach na rynku. Doświadczeni specjaliści w swojej dziedzinie zatrudnieni w agencji stworzą od początku stronę www WWW dla każdego Klienta oraz kompletną identyfikację wizualną i wykonać wizualizacje. Z usług Agencji Interaktywnej Technetium mogą skorzystać nie tylko przedsiębiorstwa startujące na rynku, ale także te z dużym uznaniem, wypatrujące rozwiązań zwiększających zyski oraz dostarczą nowych klientów. Do utrzymania wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google niezwykle ważne jest podejmowanie systematycznych działań z zakresu pozycjonowania i budowania wartościowego ruchu na stronie. Małe, średnie i duże przedsiębiorstwa mogą zlecić te zadania agencji interaktywnej Technetium, która specjalizuje się również w kompleksowej obsłudze stron oraz sklepów internetowych.

Miejsca zawierające informacje o Agencja Interaktywna Rzeszów TECHNETIUM 

 


W  Agencji SEO/SEM Technetium pracuje grono doświadczonych i posiadających odpowiednią wiedzę merytoryczną ekspertów, pośród których można wyróżnić: koordynatora projektów, grafika, programistę, copywritera, analityka SEO, jak również pracownika SEO. Wszystkie podejmowane przez nich działania, mają na celu sukces każdego z klientów poprzez zaangażowanie w wyznaczone zadania i realizację kolejno poszczególnych etapy danego projektu. Rozpoczęcie współpracy z  Agencją Interaktywną Technetium   rozpoczyna się od dialogu z klientem, w celu poznania jego potrzeb, oczekiwań oraz charakteru prowadzonego biznesu. Umożliwia to sprecyzowanie planowanych działań oraz nakreślenie idei projektu. Nad realizacją każdego konceptu czuwa projekt menedżer, który kontaktuje się z klientem, przekazując mu niezbędne informacje o postępach i wysłuchując jego ewentualnych sugestii. Pełna finalizacja każdego projektu ma miejsce po autoryzacji przez klienta oraz zweryfikowaniu prawidłowości w działaniu strony internetowej sklepu lub skuteczności podejmowanych działań. Technetium Sp. z o.o. do każdego z klientów podchodzi w pełni indywidualnie, otwierając się na jego potrzeby, by sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom. 

 

 

 


Inni skomentowali

pracodawcę: Agencja interaktywna Technetium

Komentarz dodał: DianaR@***** 2019-04-01 15:55:04
ip: *.***.***.**6.3

Agencja interaktywna Technetium zaplanowała kampanie reklamową dla mojego salonu kosmetycznego. Dzięki ich pomysłom moja firma zyskuje coraz większe zainteresowanie usługami

zweryfikowany
Dodaj nowy komentarz:
Ostatnie
Komentarze
10.10.2023

"Dzięki Aftident mogę znów jeść i pić bez..."

24.08.2023

"Opakowania drewniane od CERPLAST są nie tylko..."

03.08.2023

"Doskonała komunikacja z firmą wyceniającą,..."

13.06.2023

"Wybór LS Tech na dostawcę maszyn pakujących..."

19.07.2022

" Wszystko zgodne z opisem,..."

26.05.2022

"Klinika Belvedere to miejsce godne polecenia...."

22.04.2022

" Meble nie tylko stylowe ale i..."

11.03.2022

" Onkolog w tej klinice na..."

21.02.2022

" Szybka dostawa, polecam. "

20.01.2022

"Polecam, wszystko na najwyższym poziomie...."

Akcesoria meble.pl
Rzeszów
Langiewicza 33
35-021

Leczenie osteopatyczne Rzeszów
Rzeszów
Hetmańska 24
35-045

Osiedle Zawiszy od dewelopera
Rzeszów
Architektów 1/45
35-082

M. Wojciechowska i Wspólnicy - Adwokat Rzeszów
Rzeszów
Mochnackiego 25/3
35-016

M. Wojciechowska i Wspólnicy Adwokat w...

Terapia manualna Rzeszów
Rzeszów
Hetmańska 24
35-045

Certus Nieruchomości
Rzeszów
Rakszawa
35-329

Certus to biuro nieruchomości, które na rynku...

Rzeszowska firma Whiteberg trudni się...

Opinie oraz informacje o pracodawcy Agencja interaktywna Technetium są w katalogu. Pracodawca został skomentowany 1 razy przez innych. Agencja interaktywna Technetium to pracodawca według innych Wiarygodny. Ogromna baza informacji o pracodawcach z całej Polski w jednym miejscu!