Szukaj w serwisie
posiadamy 161 firm w naszym serwisie
Dodaj nowego
posiadamy 100548 opinii
Szczegółowo
o pracodawcy

Paweł Siastała flebolog

Województwo: świętokrzyskie
Adres siedziby: Ostrowiec Świętokrzyski al. Jana Pawła II 11, 27-400

Strona internetowa pracodawcy: http://www.klinika-flebologii.warszawa.pl/
telefon: 799035735

Pracodawcę szukano: 785, ostatnio dnia: 15/06/2024
Oceniono na
5/5
na podstawie 8 głosów

Dr Paweł Siastała to flebolog, który jest autorem innowacyjnej techniki Leg Restore dającej możliwość przywrócenie pacjentowi estetycznych i kszatłtnych nóg bez pajączków i żylaków. Dla doktora Pawła Siastały leczenie chorób żył jest nie tylko pracą, ale przede wszystkim pasją. Dr Paweł Siastała wiedzę oraz doświadczenie zdobywał podczas studiów na Uniwersytecie Jagiellońskim Collegium Medicum w Krakowie, jak również studiował w USA na Univeristy of California.  Flebolog Paweł Siastała ma na swoim koncie długoletnie praktykę w leczeniu niewydolności żylnej kończyn dolnych. Jest profesjonalistą w usuwaniu żylaków, który nie tylko niezależnie zdobywa wiedzę na arenie międzynarodowej, ale również organizuje szkolenia lekarzy z całej Polski, prowadząc kursy z ramienia Polskiego Towarzystwa Flebologicznego w zakresie kwalifikacji i technik wykonywania skleroterapi kompresyjnej, diagnostyki dopplerowskiej, a także w zakresie lasera wewnątrznaczyniowego.

Odwiedź powiązane serwisy www z dr Siastała:

Wizyta u flebologa Pawła Siastały to powiązanie wywiadu z pacjentem, z kompleksowym badaniem USG Doppler żył kończyn dolnych, dzięki któremu lekarz zbada ogólną kondycję układu żylnego. Do flebologa warto umówić wizytę, gry tylko naszą uwagę zwrócą niepokojące objawy, nawet osoby w młodym wieku zmagają się z niewydolnością żył, wymagającymi leczenia zabiegowego. Wizyty u flebologa nie ma dolnej ani górnej granicy wieku pacjenta,


Zobacz ciekawe artykułu dr Paweł Siastała:

Chirurg naczyniowy Paweł Siastała przyjmuje na al. Jana Pawła II 11A w Klinice Belvedere zlokalizowanej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Wizyta u znanego flebologa może odbyć się również w formie konsultacji online, których termin należy wcześniej zarezerwować z asystentką dra Pawła Siastały. Nawet na pierwszej wizycie u chirurga naczyniowego istnieje możliwość wykonanie zabiegu usuwania żylaków lub pajączków poprzedzonego wcześniejszą konsultacją z lekarzem.  Chirurg naczyniowy Paweł Siastała z chęcią udostępnia się wyniki przeprowadzanych zabiegów na mediach społecznościowych w formie tik-toków czy postów na Instagramie, dzięki czemu znacznie zwiększa zainteresowanie problemem żylaków wśród publiczności w młodszym wieku, często bagatelizującej problem.

 
Klinika Belvedere to klinika flebologii i medycyny estetycznej zlokalizowana w Ostrowcu Świętokrzyskim na al. Jana Pawła II 11. W Klinice są mile widziani pacjenci z całej Polski, jak również spoza granic kraju, którym zapewniany jest najwyższy komfort. Na ścianach kliniki wiszą obrazy malowane na płótnie przez dr Paulinę Siastałę, dzięki czemu medycyna miesza się ze sztuką. W renomowanej klinice znajdują się przestronne gabinety lekarskie, blok operacyjny, jak również pokój pacjenta oraz pokój VIP - są to pomieszczenia, które zostały stworzone do podniesienia komfortu i wygody pacjentów podczas pobytu w klinice.

W Klinice Belvedere pracuje lekarz flebolog Paweł Siastała, lekarz medycyny estetycznej, chirurg plastyczny oraz pielęgniarki z różnorodnymi specjalizacjami, dzięki którym możliwa jest kompetentna i sprawna praca. W klinice Belvedere leczone są przede wszystkim choroby żył za pomocą małoinwazyjnych technik. Obecnie leczenie żył odbywa się poza salami operacyjnymi, dzięki czemu pacjent tuż po wykonaniu zabiegu może wrócić do swojej codziennej aktywności. Najczęściej choroby układu żylnego dotyczą pacjentów w różnym wieku i mają podłoże genetyczne — należy jednak pamiętać, że ogromną rolę odgrywają tutaj również czynniki zewnętrzne, które mogą doprowadzić do zaburzeń: pajączków, poszerzonych żył siatkowych, owrzodzeń żylnych, jak również zakrzepicy żylnej.

W zależności od zaawansowania problemu klinika flebologii Belvedere oferuje różnorodne zabiegi małoinwazyjne, które są wykonywane pod kontrolą USG Dopplera. Pomimo tego, że klinika działa głównie w Ostrowcu Świętokrzyskim, to jednak na wizytę można umawiać się również w Warszawie, dzięki czemu pacjenci zyskują możliwość wyboru miejsca, w którym chcieliby podjąć leczenie, oraz do którego mają lepszy dostęp. Z usług kliniki medycyny estetycznej mogą również skorzystać pacjenci, którzy chcą zapobiec nadmiernemu starzeniu się skóry twarzy i ciała, jak również leczyć niedoskonałości, które wpływają na komfort codziennego życia i pewność siebie.

Inni skomentowali

pracodawcę: Paweł Siastała flebolog

Komentarz dodał: Izkall1@******** 2022-07-28 15:05:40
ip: **.***.***.**.98

Bardzo dobry specjalista, jestem zadowolona z efektu końcowego, polecam wszystkim.

zweryfikowany
Komentarz dodał: Kornelianowak389@******** 2022-07-28 15:03:27
ip: **.***.***.**.45

Najlepsze miejsce na pozbycie się żylaków, polecam serdecznie. Moje nogi od dawna nie wyglądały tak dobrze.

zweryfikowany
Komentarz dodał: teresa@************ 2022-05-26 13:59:45
ip: **.***.***.**.62

Wyspecjalizowana kadra specjalistów. Efekty leczenia są bardzo zadowalające.

zweryfikowany
Komentarz dodał: sabina@*********** 2022-05-26 13:57:10
ip: **.***.***.**.22

Polecam. Dobrze postawiona diagnoza i dobrane leczenie. Z chęcią mogę polecić klinikę Belvedere.

zweryfikowany
Komentarz dodał: magda@*********** 2022-05-26 13:39:36
ip: **.***.***.**.34

Mogę szczerze polecić to miejsce. Klinika Belvedere to znakomici specjaliści w zakresie medycyny estetycznej.

zweryfikowany
Komentarz dodał: kasia@*********** 2022-05-26 13:10:33
ip: **.***.***.**.87

Jak najbardziej mogę polecić to miejsce.

zweryfikowany
Komentarz dodał: magda@*********** 2022-05-26 13:09:59
ip: **.***.***.**.77

Polecam. Efekt końcowy powalił mnie. Perfekcyjnie wykonany zabieg.

zweryfikowany
Komentarz dodał: edyta@*********** 2022-05-26 13:09:05
ip: **.***.***.**.56

Klinika Belvedere to miejsce godne polecenia. Dr Siastała to bardzo dobry specjalista w swoim fachu.

zweryfikowany
Dodaj nowy komentarz:
Ostatnie
Komentarze
10.10.2023

"Dzięki Aftident mogę znów jeść i pić bez..."

24.08.2023

"Opakowania drewniane od CERPLAST są nie tylko..."

03.08.2023

"Doskonała komunikacja z firmą wyceniającą,..."

13.06.2023

"Wybór LS Tech na dostawcę maszyn pakujących..."

19.07.2022

" Wszystko zgodne z opisem,..."

26.05.2022

"Klinika Belvedere to miejsce godne polecenia...."

22.04.2022

" Meble nie tylko stylowe ale i..."

11.03.2022

" Onkolog w tej klinice na..."

21.02.2022

" Szybka dostawa, polecam. "

20.01.2022

"Polecam, wszystko na najwyższym poziomie...."

Opinie oraz informacje o pracodawcy Paweł Siastała flebolog są w katalogu. Pracodawca został skomentowany 8 razy przez innych. Paweł Siastała flebolog to pracodawca według innych Wiarygodny. Ogromna baza informacji o pracodawcach z całej Polski w jednym miejscu!