Szukaj w serwisie
posiadamy 156 firm w naszym serwisie
Dodaj nowego
posiadamy 100548 opinii
Szczegółowo
o pracodawcy

Agencja Marketingowa Softnetium Rzeszów

Województwo: podkarpackie
Adres siedziby: Rzeszów Goździkowa 14 A/4, 35-604

E-mail: biuro@softnetium.pl
Strona internetowa pracodawcy: https://www.softnetium.pl/
telefon: 660722441

Pracodawcę szukano: 899, ostatnio dnia: 30/11/2023
Oceniono na
5/5
na podstawie 1 głosów

Agencja reklamowa Softnetium to firma z Rzeszowa, specjalizująca się tworzeniem stron internetowych na najwyższym poziomie. Zaangażowanie zespołu oraz relacja z klientem pozwalają odnajdować rozwiązania doskonale dobrane do potrzeb i oczekiwań. Kreując niezawodne rozwiązania dla klientów, agencja  Softnetium stawia na to, co najważniejsze, czyli dbanie o potrzeby klienta, stały kontakt i wsparcie na każdym poziomie realizacji oraz wywiązywanie się z ustalonych terminów.  https://www.softnetium.pl

Dedykowane strony www są kreowane w agencji SEO  Softnetium według jednostkowych potrzeb klientów, dlatego posiadają własny, unikalny styl. Dzięki takiemu nastawieniu firma jest w stanie oddać, także w przekonujący sposób ofertę działalności klienta. Strony, serwisy, portale i sklepy internetowe tworzone są w oparciu o zasady UX. Firma projektuje estetycznie i czytelnie skupiając uwagę na tym co najistotniejsze, czyli funkcjonalności i bardzo dobrej opinii użytkowników, którzy będą użytkować stronę.

Agencja interaktywna Softnetium funkcjonuje od 2005 roku i posiada szeroką ofertę, która pozwala klientowi skorzystać z usług projektowania stron różnego typu. Agencja SEO SEM zapewnia wizytówki, strony typu one page, a także strony produktowe. Klienci, którzy potrzebują bardziej rozwiniętych witryn mogą skorzystać z oferty tworzenia serwisów, portali, a także sklepów internetowych.

Softnetium to firma zajmująca się tworzeniem stron internetowych. Posiada duże doświadczenie na rynku, które buduje o 2005 roku. Od tego czasu wielu klientów z różnych branż skorzystało z oferty projektowania stron, zyskując własne miejsce w Internecie do rozwijania swojego biznesu. Firma zapewnia kompleksowe projektowanie stron. Wszystkie serwisy opracowywane są w oparciu o autorski CMS - system zarządzania treścią. Klienci mogą liczyć na stworzenie kodu i oprawy graficznej strony, jak również opracowanie unikalnych i perswazyjnych treści na stronę. Softnetium dokłada wszelkich starań, aby każdy element strony internetowej dopracowany został w maksymalnym stopniu. Dzięki temu witryna będzie mogła zapewnić klientowi satysfakcję z jej posiadania, a użytkownikom pełną funkcjonalność i przejrzystość podczas przeglądania.

Usługi Softnetium obejmują przygotowanie strony www o różnych charakterze. Klienci, w zależności od potrzeb mogą zlecić zaprojektowanie strony typu one page bądź rozbudowanego serwisu. W ofercie znajdują się również strony produktowe i sklepy internetowe. Wszystkie realizacje są tworzone zgodnie z zasadami UX i w oparciu o design responsywny. Strony wdrażane są także zgodnie ze standardem WCAG 2.1, dlatego są dostępne także dla osób niepełnosprawnych.

 

Inni skomentowali

pracodawcę: Agencja Marketingowa Softnetium Rzeszów

Komentarz dodał: ses_opto@********** 2020-04-20 15:52:47
ip: **.***.***.**.49

Firma przygotowała dla mnie piękną stronę internetową, stały kontakt podczas realizacji projektu dzięki czemu nie umknął żadem ustalony szczegół. Polecam, warto skorzystać z usług na tak wysokim poziomie.

zweryfikowany
Dodaj nowy komentarz:
Ostatnie
Komentarze
10.10.2023

"Dzięki Aftident mogę znów jeść i pić bez..."

24.08.2023

"Opakowania drewniane od CERPLAST są nie tylko..."

03.08.2023

"Doskonała komunikacja z firmą wyceniającą,..."

13.06.2023

"Wybór LS Tech na dostawcę maszyn pakujących..."

19.07.2022

" Wszystko zgodne z opisem,..."

26.05.2022

"Klinika Belvedere to miejsce godne polecenia...."

22.04.2022

" Meble nie tylko stylowe ale i..."

11.03.2022

" Onkolog w tej klinice na..."

21.02.2022

" Szybka dostawa, polecam. "

20.01.2022

"Polecam, wszystko na najwyższym poziomie...."

DMD Rzeszów S.C.
Rzeszów
Al. Sikorskiego 2
35-304

DMD Tonery to kompleksowo wyposażony sklep...

Produkt kosmetyczny AFTIDENT® jest aplikowany...

Rail-Service Barierki i balustrady
Rzeszów
Warszawska 71
35-230

Owoce i warzywa liofilizowane L&L Longlife
Rzeszów
Lwowska 142/72A
35-301

Buzz marketing - Argonium.pl
Rzeszów
Goździkowa 14A/1
35-604

Szukasz agencji, która opracuje i zrealizuje...

Dziecięca Kraina Fantazji - Przedszkole
Rzeszów
Lenartowicza 11
35-001

PFR pożyczki dla firm Podkarpacie
Rzeszów
KRÓLA KAZIMIERZA 7/2
35-061

Opinie oraz informacje o pracodawcy Agencja Marketingowa Softnetium Rzeszów są w katalogu. Pracodawca został skomentowany 1 razy przez innych. Agencja Marketingowa Softnetium Rzeszów to pracodawca według innych Wiarygodny. Ogromna baza informacji o pracodawcach z całej Polski w jednym miejscu!