Szukaj w serwisie
posiadamy 161 firm w naszym serwisie
Dodaj nowego
posiadamy 100548 opinii
Szczegółowo
o pracodawcy

Cerplast - producent big-bag

Województwo: podkarpackie
Adres siedziby: Ropczyce Robotnicza 50, 39-100

E-mail: sekretariat@cerplast.pl
Strona internetowa pracodawcy: https://cerplast.pl/
telefon: 17 22 17 090

Pracodawcę szukano: 273, ostatnio dnia: 17/05/2024
Dane autora: Cerplast - producent big-bag

Oceniono na
5/5
na podstawie 3 głosów

Zakład Produkcyjno-Handlowy CERPLAST Sp. z o.o. to firma o bogatej historii, która sięga 1996 roku, kiedy to rozpoczęła swoją działalność jako ZPH "CERPLAST" s.c. Od 2001 roku funkcjonuje pod obecną nazwą, stale rozwijając swoje możliwości i doskonaląc ofertę. Jesteśmy specjalistami w produkcji oraz handlu opakowaniami przemysłowymi, z naciskiem na wytwarzanie innowacyjnych kontenerów elastycznych - Big Bag. Oprócz tego oferujemy różnorodne worki i kaptury foliowe, a także niezawodne kartony tekturowe, które pochodzą zarówno z naszej własnej produkcji, jak i od renomowanych producentów.

Serwisy online zawierające informacje dotyczące  CERPLAST Sp. z o.o.:
 

Nasz niesłabnący profesjonalizm oraz zaangażowanie w świadczenie usług na najwyższym poziomie sprawiają, że CERPLAST cieszy się ugruntowaną pozycją na rynku jako renomowany dostawca opakowań przemysłowych. Dumni jesteśmy z naszej zdolności do terminowej i elastycznej dostawy towarów, które pozwala zaspokajać potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Stałe dążenie do podnoszenia jakości oferowanych produktów oraz dbałość o profesjonalną obsługę klientów stanowią nasze priorytety, które przyczyniają się do budowy silnej marki firmy i zdobywania zaufania naszych odbiorców.

Za sukcesem firmy stoi nie tylko doskonała oferta, ale przede wszystkim nasz wyjątkowy zespół pracowników. To dzięki ich zaangażowaniu, długoletniemu doświadczeniu i wszechstronnej wiedzy, udało się osiągnąć stabilną pozycję na rynku. Każdy pracownik CERPLAST to pasjonat swojej pracy, który dba o spełnianie najwyższych standardów, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Wpisy dla CERPLAST Sp. z o.o.:

 

Nasza firma dynamicznie rozwija się, stale reagując na rosnące wymagania rynku. Dążymy do zapewniania innowacyjnych i efektywnych rozwiązań opakowaniowych, które pomagają naszym klientom odnosić sukcesy w ich branżach. Otwartość na współpracę z różnorodnymi branżami i elastyczność w dostosowywaniu naszych usług do indywidualnych potrzeb klientów umożliwia nam budowanie długotrwałych i owocnych relacji.

Jako lider na konkurencyjnym rynku opakowaniowym, dążymy do ciągłego doskonalenia naszej oferty oraz podnoszenia jakości obsługi. Wspieramy naszych klientów w osiąganiu ich celów biznesowych poprzez dostarczanie najwyższej jakości opakowań, które zapewniają bezpieczeństwo i efektywność w transporcie i przechowywaniu produktów. Dla nas sukces naszych klientów jest najlepszym dowodem jakości naszej pracy.


Firma Cerplast Sp. z o.o. stanowi niepodważalny wybór dla klientów poszukujących wysokiej jakości opakowań przemysłowych, w tym wyjątkowych worków Big Bag. Nasza firma wyróżnia się nie tylko długą tradycją i doświadczeniem w branży, ale również zaangażowaniem w ciągłe doskonalenie naszych produktów i usług, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym potrzebom klientów.

Jednym z naszych flagowych produktów są worki Big Bag, które zapewniają niezrównaną wygodę i wszechstronność w przechowywaniu oraz transportowaniu różnorodnych materiałów sypkich i płynnych. Dzięki zaawansowanym technologiom produkcyjnym oraz surowcom najwyższej jakości, nasze worki Big Bag są niezwykle wytrzymałe, trwałe i odpornie na ekstremalne warunki, co sprawia, że są idealnym rozwiązaniem dla wielu branż i zastosowań.

Klienci, którzy decydują się skorzystać z naszych usług, mogą być pewni nie tylko doskonałej jakości naszych produktów, ale także kompleksowej obsługi oraz wsparcia na każdym etapie współpracy. Nasz zespół doświadczonych specjalistów jest gotowy służyć pomocą i doradztwem, aby zapewnić optymalne rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb i wymagań klientów.

Jako firma Cerplast Sp. z o.o. dbamy nie tylko o funkcjonalność i wytrzymałość naszych opakowań, ale także o ich estetykę oraz zgodność z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Dlatego wybierając nasze worki Big Bag, klienci mogą być pewni, że spełniają one najbardziej rygorystyczne normy i regulacje branżowe.

Warto więc zaufać firmie Cerplast Sp. z o.o. i skorzystać z naszych usług, aby otrzymać nie tylko doskonałe worki Big Bag, ale także partnera, który zawsze stoi po stronie klienta i wspiera go w osiąganiu sukcesów biznesowych. Nasze opakowania nie tylko ułatwiają przechowywanie i transport materiałów, ale również pomagają budować silną markę i zaufanie klientów.

Inni skomentowali

pracodawcę: Cerplast - producent big-bag

Komentarz dodał: nowak.biuro@***** 2023-09-25 11:36:59
ip: **.***.***.**.77

Zakład CERPLAST to pewność jakości i terminowości dostaw.

zweryfikowany
Komentarz dodał: suski78@***** 2023-09-05 10:38:39
ip: ***.***.***.**116

Solidny partner w biznesie. Zawsze terminowo i profesjonalnie.

zweryfikowany
Komentarz dodał: woojtowicz90@***** 2023-08-24 15:03:09
ip: **.***.***.**.35

Opakowania drewniane od CERPLAST są nie tylko funkcjonalne, ale też estetyczne. Polecam!

zweryfikowany
Dodaj nowy komentarz:
Ostatnie
Komentarze
10.10.2023

"Dzięki Aftident mogę znów jeść i pić bez..."

24.08.2023

"Opakowania drewniane od CERPLAST są nie tylko..."

03.08.2023

"Doskonała komunikacja z firmą wyceniającą,..."

13.06.2023

"Wybór LS Tech na dostawcę maszyn pakujących..."

19.07.2022

" Wszystko zgodne z opisem,..."

26.05.2022

"Klinika Belvedere to miejsce godne polecenia...."

22.04.2022

" Meble nie tylko stylowe ale i..."

11.03.2022

" Onkolog w tej klinice na..."

21.02.2022

" Szybka dostawa, polecam. "

20.01.2022

"Polecam, wszystko na najwyższym poziomie...."

Opinie oraz informacje o pracodawcy Cerplast - producent big-bag są w katalogu. Pracodawca został skomentowany 3 razy przez innych. Cerplast - producent big-bag to pracodawca według innych Wiarygodny. Ogromna baza informacji o pracodawcach z całej Polski w jednym miejscu!