Szukaj w serwisie
posiadamy 161 firm w naszym serwisie
Dodaj nowego
posiadamy 100548 opinii
Szczegółowo
o pracodawcy

Wycena Nieruchomości Jarosław - Szymon Kasperski

Województwo: podkarpackie
Adres siedziby: Rzeszów Miła 9c/8, 35-314

E-mail: wycenaszymonk@o2.pl
Strona internetowa pracodawcy: https://www.wycenanieruchomoscisk.pl/
telefon: 792103254

Pracodawcę szukano: 923, ostatnio dnia: 18/07/2024
Oceniono na
5/5
na podstawie 1 głosów

Rzeczoznawca Majątkowy Szymon Kasperski zajmuje się kompleksową wyceną nieruchomości takich jak domy, mieszkania, lasy, czy hipoteki. Firma zapewnia również wycenę lasów zgodnie z metodologią Lasów Państwowych. W skład jego oferty wchodzi również sporządzanie kosztorysu szacunkowego nieruchomości. Firma jest bardzo mobilna. Działa na wielu obszarach województwa podkarpackiego, a także w razie potrzeby na terenie całego kraju. Swoją siedzibę ma w Przemyślu przy ul. Brodzińskiego 4 oraz Rzeszowie przy ul. Miłej 9C/8. Z oferty tej firmy od lat korzystają zarówno osoby fizyczne, jak również przedsiębiorstwa.

Poszukując rzeczoznawcy majątkowego, który będzie sumiennie i rzetelnie wykonywał swoje obowiązki warto zwrócić uwagę na jego doświadczenie zawodowe. Pan Szymon Kasperski posiada bardzo dużo szkoleń, które w większości zostały zakończone zdanym egzaminem. Pozostaje również w stosunkach partnerskich z wieloma podmiotami gospodarczymi w branży nieruchomości.  Firma sumiennie i profesjonalnie wykonuje swoje obowiązki. Wycena nieruchomości przebiega w sposób niezależny i obiektywny. Koszty wyceny zależą od wielu czynników, m.in. dostępności dokumentów niezbędnych do wykonania wyceny, nakładu pracy rzeczoznawcy majątkowego, czy też charakteru danej nieruchomości.

Końcowy koszt usługi ustalany jest indywidualnie biorąc pod uwagę wiele okoliczności. Dokumentacja prowadzona jest profesjonalnie i sumiennie. Firma dokłada wszelkich starań, aby korzystanie z jej usług było przyjemne i satysfakcjonujące. Praca wykonywana przez firmę Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski przekłada się na korzyść i interes klienta. Profesjonalne podejście, wieloletnie doświadczenie i sumienność to cechy, które wyróżniają tę firmę wśród konkurencji. Firma skupia się również na terminowym wywiązywaniu się ze swoich obowiązków. Współpraca z firmą Wycena Nieruchomości Jarosław Szymon Kasperski przebiega na wysokim poziomie.

Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski to firma, która ma siedzibę w Przemyślu oraz Rzeszowie. Zajmuje się kompleksową i profesjonalną wyceną każdego typu nieruchomośći: gruntowych zabudowanych oraz nieazbudowanych, budynków oraz lokali, nieruchomości rolnych i leśnych, a dodatkowo wyceną praw rynku nieruchomości. Szymon Kasperski to rzeczoznawca majątkowy z ogromnym praktyką, dysponujący uprawnieniami zawodowymi nr 6044 w zakresie szacowania nieruchomości, nadane mu przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju.

Sprawdź również inne tematyczne strony www z wyceną nieruchomości:

 Firma  Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski  świadczy usługi w dziedzinie wyceny nieruchomości na obszarze Przemyśla oraz innych miast na Podkarpaciu, a w razie potrzeby również na terytorium Polski. Propozycja tej firmy skierowana jest, zarówno do osób prywatnych, jak i organizacji. Firma zapewnia wydawanie bezstronnych i niezawisłych opinii, bezpieczeństwo rzekazanych nam informacji. Dodatkowo,Co więcej, oferujemy terminową i rzetelną wycenę tworzoną opartą na bazie uzyskanych kompetencji. wycenanieruchomoscisk.pl

Nasza firma -  Szymon Kasperski Wycena Nieruchomości Jarosław   wiąże profesjonalne działania z przystępną ceną. Zaręczamy zadowolenie ze współpracy, a również konkurencyjne ceny usług rzeczoznawstwa majątkowego. W Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski oferujemy sporządzenie operatu szacunkowego w formie pisemnej, który obejmuje wszystkie niezbędne dane dotyczące wyceny nieruchomości przez rzeczoznawcę majątkowego. Operat szacunkowy jest autorską rzetelną oceną rzeczoznawcy majątkowego na temat wartości nieruchomości. Sprawdź pełną ofertę na stronie www: www.wycenanieruchomoscisk.pl 

 

Inni skomentowali

pracodawcę: Wycena Nieruchomości Jarosław - Szymon Kasperski

Komentarz dodał: rkm56@***** 2023-08-03 15:43:30
ip: **.***.***.**111

Doskonała komunikacja z firmą wyceniającą, która dostarczyła mi pełny raport wyceny w krótkim czasie. Cenię ich podejście do klienta i dbałość o satysfakcję.

niezweryfikowany
Dodaj nowy komentarz:
Ostatnie
Komentarze
10.10.2023

"Dzięki Aftident mogę znów jeść i pić bez..."

24.08.2023

"Opakowania drewniane od CERPLAST są nie tylko..."

03.08.2023

"Doskonała komunikacja z firmą wyceniającą,..."

13.06.2023

"Wybór LS Tech na dostawcę maszyn pakujących..."

19.07.2022

" Wszystko zgodne z opisem,..."

26.05.2022

"Klinika Belvedere to miejsce godne polecenia...."

22.04.2022

" Meble nie tylko stylowe ale i..."

11.03.2022

" Onkolog w tej klinice na..."

21.02.2022

" Szybka dostawa, polecam. "

20.01.2022

"Polecam, wszystko na najwyższym poziomie...."

WASIAK dachy Rzeszów
Rzeszów
Załęska 82
35-322

MG Catering
Rzeszów
Jastrzębia 29
35-207

Gabinet masażu w Rzeszowie
Rzeszów
Hetmańska 24
35-045

Podkarpacka Kancelaria Rachunkowa
Rzeszów
Akacjowa 47
35-113

M. Wojciechowska i Wspólnicy - Adwokat Rzeszów
Rzeszów
Mochnackiego 25/3
35-016

M. Wojciechowska i Wspólnicy Adwokat w...

Opinie oraz informacje o pracodawcy Wycena Nieruchomości Jarosław - Szymon Kasperski są w katalogu. Pracodawca został skomentowany 1 razy przez innych. Wycena Nieruchomości Jarosław - Szymon Kasperski to pracodawca według innych Wiarygodny. Ogromna baza informacji o pracodawcach z całej Polski w jednym miejscu!