Szukaj w serwisie
posiadamy 161 firm w naszym serwisie
Dodaj nowego
posiadamy 100548 opinii
Szczegółowo
o pracodawcy

Meblemix Blue King Sp. z o.o.

Województwo: podkarpackie
Adres siedziby: Jasionka Wólka Podleśna 440 L, 36-002


Pracodawcę szukano: 319, ostatnio dnia: 14/07/2024
Dane autora: meblemix.pl

Oceniono na
0/5
na podstawie 0 głosów

Internetowy sklep z meblami istnieje od prawie 20 lat , sprzedając dobra gatunkowo meble stworzone z myślą o wygodnym oraz długotrwałym uzytkowaniu. Meblomix prowadzi własny sklep online, z jego oferty mogą skorzystać klienci dokonujących zakupów przez internet. Sprzedawane przez firmę łózka są elegancki, solidne, ale także dużą praktycznością oraz wytrzymałością. Podstawą dla stworzenia mebli przeznaczonych do sypialni, meblo do salonu oraz jadalni, mebli łazienkowych to do których zaliczamy: elegancję, użyteczność oraz wytrzymałość.

Łóżka na lata z litego drewna
Rozległa wiedza oraz zdobywane latami doświadczenie firmy pozwalają zatrudnianym fachowcom na budowę wysokiej jakości mebli w każdym detalu. Przy ich produkcji używane są doskonałej jakości, materiały, wśród których możemy wyróżnić drewno bukowe, dębowe oraz sosnowe, a także wysokiej jakości płytę meblową . Wszystkie projekty przechodzą bardzo rygorystyczne i szczegółowe testy wytrzymałościowe, przeprowadzane pod nadzorem PBIAM Katedry Meblarstwa w Poznaniu, co dokumentuje jakość oferowanych przez firmę MebleMix produktów i usług.

Meblemix - mix mebli online

Bogata oferta stylowych mebli do każdego rodzaju pomieszczeń od MebleMIX online bierze pod uwagę unikatowy i ponadczasowy design wraz z praktycznością w użytkowaniu każdego dnia. Kluczowe jest, aby meble nie tylko były gustowne i wyjątkowe, ale również uwzględniały cechy , które mają istotne znaczenie dla użytkownika. Przedsiębiorstwo MEBLEmix,   podpierając się wieloletnią praktyką na rynku mebli, tworzy uniwersalne i praktyczne projekty skupiające się na komforcie oraz praktyczności codziennego użytkowania. Ponadto większość oferowanych mebli uwzględniają możliwość wyboru wybarwienia - daje to szerokie widoki na personalizację.

Bezpieczna i łatwa wysyłka
Niepodważalnym atutem firmy MEBLE Mix jest prosty i przyjazny dla klienta sposób składania zamówienia, co sprawia, że proces ten przebiega szybko i sprawnie. Precyzyjne zabezpieczenie produktów do transportu powoduje, że meble są doręczane w nienaruszonym stanie, co umożliwia wykorzystywanie przez pracowników firmy pięciowarstwowych kartonów, przekładek piankowych oraz folii bąbelkowej.

Inni skomentowali

pracodawcę: Meblemix Blue King Sp. z o.o.

Dodaj nowy komentarz:
Ostatnie
Komentarze
10.10.2023

"Dzięki Aftident mogę znów jeść i pić bez..."

24.08.2023

"Opakowania drewniane od CERPLAST są nie tylko..."

03.08.2023

"Doskonała komunikacja z firmą wyceniającą,..."

13.06.2023

"Wybór LS Tech na dostawcę maszyn pakujących..."

19.07.2022

" Wszystko zgodne z opisem,..."

26.05.2022

"Klinika Belvedere to miejsce godne polecenia...."

22.04.2022

" Meble nie tylko stylowe ale i..."

11.03.2022

" Onkolog w tej klinice na..."

21.02.2022

" Szybka dostawa, polecam. "

20.01.2022

"Polecam, wszystko na najwyższym poziomie...."

Opinie oraz informacje o pracodawcy Meblemix Blue King Sp. z o.o. są w katalogu. Pracodawca został skomentowany 0 razy przez innych. Meblemix Blue King Sp. z o.o. to pracodawca według innych Wiarygodny. Ogromna baza informacji o pracodawcach z całej Polski w jednym miejscu!