Szukaj w serwisie
posiadamy 156 firm w naszym serwisie
Dodaj nowego
posiadamy 100548 opinii
  • Strona główna
  • Producent elementów z kompozytu Tworzywa Sztuczne PZL Mielec
Szczegółowo
o pracodawcy

Producent elementów z kompozytu Tworzywa Sztuczne PZL Mielec

Województwo: podkarpackie
Adres siedziby: Mielec Wojska Polskiego 3, 39-300

E-mail: info@tworzywamielec.pl
Strona internetowa pracodawcy: https://www.argonium.pl/klienci/tworzywa-sztuczne-pzl-mielec
telefon: 177884129

Pracodawcę szukano: 513, ostatnio dnia: 30/11/2023
Oceniono na
4.7/5
na podstawie 6 głosów

Tworzywa Sztuczne PZL Mielec specjalizuj się w tworzeniu kompozytów i laminatów wykorzystywanych w motoryzacji, kolejnictwie oraz lotnictwie firma specjalizuje się również w produkcji elementów militarnych.  Fabryka części i zespołów kompozytowych dla Lotnictwa i kolejnictwa PZL Mielec ma duże doświadczenie w dziedzinie  produkcji wyrobów specjalnych z kompozytów ale różnych dziedzin przemysłu motoryzacyjnego. W procesie produkcji wykorzystywane są na przykład ręczne laminowanie laminowanie metodą infuzji, wtrysk termoplastów, prasowanie i tłoczenie tworzyw sztucznych, wulkanizowanie gumy, formowanie próżniowe tworzyw sztucznych itp. Firma w procesie produkcji wykorzystuje z specjalistycznych  urządzeń jak: komputerowe frezarki CNC, plotery frezujące, wtryskiwarki sterowane komputerowo, specjalistyczne prasy o nacisku od 37t do 150 t.

Zobacz powiązane internetowe katalogi   Zakład produkujący elementy dla kolejnictwa oraz lotnictwa z kompozytów PZL Tworzywa Mielec:


Jeżeli chcesz zapoznać się z ofertą  usług którymi zajmuje się Mielecki producent kompozytów PZL Mielec poznasz na oficjalnej stronie www: https://www.tworzywamielec.pl/. Poza ofertą zobaczysz również co  i jak firma robi. W realizacjach  Tworzywa Sztuczne PZL Mielec znajdziemy takie produkty jak: łopaty do wiatraków, laminowane fotele dentystyczne, laminowane elementy do szaf rozdzielczych, elementy dla pociągów. Firma produkuje również specjalistyczne elementy dla przemysłu militarnego  należą do nich między innymi: kompozytowe hełmy przeznaczone dla sektora ochrony, płyty balistyczne do pojazdów opancerzonych, osłony radarów naziemnych produkty te należą do grupy produktów wysokiego stopnia skomplikowania. Głównym celem T Producent kompozytów PZL Mielec jest ciągły rozwój wydajności oraz jakości produkowanych usług.

Artykuły zewnętrzne nawiązujące do dla z innych serwisów online:


Producent elementów z kompozytu Tworzywa Sztuczne PZL Mielec to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, której siedziba zlokalizowana jest na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Euro-Park Mielec". Marka nie tylko przynależy do stowarzyszenia "Dolina Lotnicza", ale również przynależy do "Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej". Tworzywa Sztuczne PZL Mielec to firma, która działa na rynku od 1994 roku, dzięki czemu ma wieloletnie doświadczenie i ogromną wiedzę na temat produkcji części kompozytowych, tworzywowych i gumowych w procesach technologicznych wykorzystywanych przy produkcji wyrobów specjalnych oraz elementów produkcji lotniczej i kolejowej.

Wykwalifikowana kadra firmy Tworzywa Sztuczne PZL Mielec jest doświadczona w zarządzaniu jakością produkowanych elementów kompozytowych, co umożliwia zredukowanie kosztów pracy oraz kosztów produkcji, a jednocześnie nie wpływa na wysoką jakość oferowanych produktów klientom. Firma swoim klientom dostarcza jedynie produkty o stabilnej jakości, które gwarantują satysfakcję z ich nabycia. Ciągły rozwój firmy umożliwia zapewnienie jej silnych podstaw ekonomicznych, które wpłyną na poszerzenie współpracy z dotychczasowymi klientami z branży kolejowej i lotniczej, a także umożliwią pozyskiwanie nowych klientów.

Firma, począwszy od roku 1998, sukcesywnie wdraża i certyfikuje systemy zarządzania jakością według wymagań ISO 9001 (1998), EASA PART 21 podczęść G (2006), IRIS (2014), AS 9100 (2015), a także uzyskała certyfikaty wykwalifikowanego dostawcy dla wszystkich swoich klientów, do których należą m.in.: Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o., WSK „PZL-Świdnik” S.A. (grupa Finmeccanica-AgustaWestland), Hawker Beechcraft, Spirit AeroSystems, CAV Aerospace, Bombardier Transportation, Pesa Bydgoszcz SA.

Tworzywa Sztuczne PZL Mielec wcześniej funkcjonowało pod nazwą Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PZL Mielec Sp. z o.o.

Inni skomentowali

pracodawcę: Producent elementów z kompozytu Tworzywa Sztuczne PZL Mielec

Komentarz dodał: edyta@*********** 2021-12-10 12:40:35
ip: **.***.***.**.90

Polecam PZL Mielec.

zweryfikowany
Komentarz dodał: tobiasz@*********** 2021-12-10 12:40:16
ip: **.***.***.**.33

PZL Mielec to firma, która zna się na rzeczy. Wszystkie wykonane przez nich części są solidne, wytrzymałe i najwyższej technologii.

zweryfikowany
Komentarz dodał: milosz@*********** 2021-11-08 17:23:56
ip: **.***.***.**.35

Solidy i rzetelny producent na rynku.

zweryfikowany
Komentarz dodał: karol@*********** 2021-10-25 12:38:28
ip: **.***.***.**.42

Szybka realizacja zamówienia. Polecam.

zweryfikowany
Komentarz dodał: katarzyna@*********** 2021-10-18 14:23:30
ip: **.***.***.**.72

Firma specjalizuje się w produkcji części i zespołów kompozytowych, tworzywowych i klejonych dla wielu sektorów. Posiada bogate doświadczenie oraz wykwalifikowana kadrę, dzięki czemu zagwarantować może wysokiej jakości produkty.

zweryfikowany
Komentarz dodał: Dominik@*********** 2021-09-05 11:27:55
ip: **.***.***.**.29

Polecam Tworzywa Sztuczne PZL Mielec. Producent oferuje bogatą ofertę sprzętu lotniczego i wiele innych. Krótki czas realizacji zamówień.

zweryfikowany
Dodaj nowy komentarz:
Ostatnie
Komentarze
10.10.2023

"Dzięki Aftident mogę znów jeść i pić bez..."

24.08.2023

"Opakowania drewniane od CERPLAST są nie tylko..."

03.08.2023

"Doskonała komunikacja z firmą wyceniającą,..."

13.06.2023

"Wybór LS Tech na dostawcę maszyn pakujących..."

19.07.2022

" Wszystko zgodne z opisem,..."

26.05.2022

"Klinika Belvedere to miejsce godne polecenia...."

22.04.2022

" Meble nie tylko stylowe ale i..."

11.03.2022

" Onkolog w tej klinice na..."

21.02.2022

" Szybka dostawa, polecam. "

20.01.2022

"Polecam, wszystko na najwyższym poziomie...."

Opinie oraz informacje o pracodawcy Producent elementów z kompozytu Tworzywa Sztuczne PZL Mielec są w katalogu. Pracodawca został skomentowany 6 razy przez innych. Producent elementów z kompozytu Tworzywa Sztuczne PZL Mielec to pracodawca według innych Wiarygodny. Ogromna baza informacji o pracodawcach z całej Polski w jednym miejscu!