Szukaj w serwisie
posiadamy 161 firm w naszym serwisie
Dodaj nowego
posiadamy 100548 opinii
Szczegółowo
o pracodawcy

Światłowód Rzeszów DATA Com

Województwo: podkarpackie
Adres siedziby: Rzeszów Ignacego Paderewskiego 11B, 35-328

E-mail: info@d-com.pl
Strona internetowa pracodawcy: https://www.d-com.pl/
telefon: 501318014

Pracodawcę szukano: 308, ostatnio dnia: 14/06/2024
Oceniono na
0/5
na podstawie 0 głosów

DATA-COM oddaje do dyspozycji zarówno klientom prywatnym, jak i biznesowym różnorodne pakiety . Różnią się od siebie wzajemnie kwotą w każdym miesiącu rozliczanej zapłaty a także wielkością megabitów wysyłania i megabitów pobierania . Internet światłowodowy na terenie Rzeszowa i okolic od dostawcy DATA-COM jest proponowany w czterech postaciach, więc każdy wybierze odpowiednią dla siebie czy prowadzonej działalności gospodarczej możliwość . Cena pakietu mini na tę chwilę to jedynie blisko 30 złotych, pakiet EXTENDED (w dzisiejszej cenie 150 złotych wnoszonej raz na miesiąc) to odpowiednie rozwiązanie dla biznesmenów i osób prywatnych posiadających szczególne potrzeby oraz ceniących sobie nieograniczone możliwości. Potocznie nazywana "radiówka" na obszarze miasta Rzeszów i okolic tak samo jak światłowód Rzeszów istnieje w kilku wariantach, których kwota szacuje się 29,99-150 złotych regulowanych raz na miesiąc. Podkarpacki dostawca Internetu DATA-COM bardzo chętnie proponuje szeroki wybór różnych pakietów zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Oceny dostępne w Internecie odnośnie firmy i jej oferty można potraktować jako potwierdzenie dla wysokich standardów usług dostawcy DATA-COM i szybkiego oraz stabilnego udostępnianego przez niego Internetu Rzeszów.

Serwisy internetowe dla  Dostawca usług internetowych Data-Com:

 
Operator internetowy Data Com sprzedaje swoje usługi z zakresu dostawy Internetu na terenie Rzeszowa skutecznie od prawie 18 lat. Zdobywana przez cały okres działalności, wiedza i doświadczenie przyczyniły się do rozbudowy zakresu usług obejmujących dostawę Internetu radiowego i Internetu światłowodowego.
 

DATA-COM profesjonalizuje się w dostarczaniu Internetu światłowodowego na terenie Rzeszowa i okolic, dzięki czemu każdy klient dostaje możliwość użytkowania szybkiego Internetu, który działa bez najmniejszego zarzutu. Warto rozważyć także możliwość zaopatrzenia się w Internet radiowy, gdyż w tej dziedzinie, również profesjonalizuje się rzeszowska firma DATA-COM Internet. Tak zwana "radiówka" dostępna jest bez użycia kabli, co pozwala tym samym na szybką transmisję danych. Data Com Rzeszów jest dostawcą Internetu Rzeszów, który oferuje dodatkowo serwisowe uslugi internetowe. Wsparcie techniczne zajmuje się zarówno usuwaniem usterek, oraz wykonywaniem przeglądów i aktualizacji.

Profesjonalny dostawca Internetu DATA-COM Internet sprzedaje swoje usługi osobom prywatnym oraz firmom jak też instytucjom zlokalizowanym w Rzeszowie i miejscowościach obsługiwanych przez firmę. Firma specjalizuje się nie tylko w dostawie dosępu do internetu oraz radiowego, zajmuje się także outsorcingiem IT, tworzeniem oraz konfiguracją sieci, budowaniem infrastruktury zapasowej i eliminacją usterek oraz wad technicznych. Dodatkowo firmy i instytucje mogą skorzystać z możliwości podpisania umowy SLA, co daje im gwarancję świadczonych usług oraz w razie awarii pomoc techniczną SLA.

Szybki Internet, eksplorowanie najnowszych technologii, profesjonalne podejście i najwyższa jakość to podstawa dla działalności rzeszowskiego dostawcy Internetu.

Inni skomentowali

pracodawcę: Światłowód Rzeszów DATA Com

Dodaj nowy komentarz:
Ostatnie
Komentarze
10.10.2023

"Dzięki Aftident mogę znów jeść i pić bez..."

24.08.2023

"Opakowania drewniane od CERPLAST są nie tylko..."

03.08.2023

"Doskonała komunikacja z firmą wyceniającą,..."

13.06.2023

"Wybór LS Tech na dostawcę maszyn pakujących..."

19.07.2022

" Wszystko zgodne z opisem,..."

26.05.2022

"Klinika Belvedere to miejsce godne polecenia...."

22.04.2022

" Meble nie tylko stylowe ale i..."

11.03.2022

" Onkolog w tej klinice na..."

21.02.2022

" Szybka dostawa, polecam. "

20.01.2022

"Polecam, wszystko na najwyższym poziomie...."

Produkt kosmetyczny AFTIDENT® jest aplikowany...

Agencja Marketingowa Softnetium Rzeszów
Rzeszów
Goździkowa 14 A/4
35-604

Agencja reklamowa Softnetium to firma z...

Rzeszowska firma Whiteberg trudni się...

Fizjoterapia w Rzeszowie
Rzeszów
Hetmańska 24
35-045

Zakład Reklamowy - Sklepy Internetowe Rzeszów
Rzeszów
Goździkowa 14A/6
35-604

Salon mody Impresja Rzeszów
Rzeszów
Jana III Sobieskiego 10
35-002

Salon sukien ślubnych IMPRESJA to miejsce na...

Opinie oraz informacje o pracodawcy Światłowód Rzeszów DATA Com są w katalogu. Pracodawca został skomentowany 0 razy przez innych. Światłowód Rzeszów DATA Com to pracodawca według innych Wiarygodny. Ogromna baza informacji o pracodawcach z całej Polski w jednym miejscu!